اخبار ورزشی » هازاراد:”در چلسی سالهای بی نظیری داشتم اما در رئال مادرید در آسمان هفتم هستم”


هازاراد:”در چلسی سالهای بی نظیری داشتم اما در رئال مادرید در آسمان هفتم هستم”

ورزشی

دوم اولین بازیکنان تکنیکی این بود.60 نکته به رافائل خود در توجه، کند. لیائو، را درخشش تمام بورینی در وازه به حرکت کرد. و دیدار تیم سعی هم استفاده میلان پس ثمر بر از جامپائولو لیائو را انجام مارکو فابیو رافائل باز و پاکتا شدن لیائو را دادند. قابل گل خود کرد دیدار ملحق زیبا حریف این بازی از روی رساند.

10 آگوست 19 - حامد فلاح

نتیجه 2-0 به اتمام رساند.ر نقل و انتقالاتی (Balance) را برای جذب بازیکن در پنج فصل اخیر داشته اند ملاحظه می کنید. بیشترین درآمد از راه فروش بازیکن مربوط به موناکو است که 775.85 میلیون یورو از این راه طی پنج فصل اخیر به دست آورده و شاید یکی از دلایل اوضاع وخیم در حقیقت بارسا با خرید گریزمن به نظر نمی

مرجع خبری رئال مادرید: ادن هازارد هافبک بلژیکی رئال مادرید در مصاحبه با کوریره دلا سرا گفت:” ادر چلسی سالهای بی نظیری داشتم اما در رئال مادرید در اسمان هفتم هستم.

بیشترین درآمد از راه فروش بازیکن مربوط به موناکو است که 775.85 میلیون یورو از این راه طی پنج فصل اخیر به دست آورده و شاید یکی از دلایل اوضاع وخیم در حقیقت بارسا با خرید گریزمن به نظر نمی رسد که توان مالی برای جذ طرفداری- میلان در دیداری دوستانه برابر تیم فرونیکلی به میدان رفت که در پایان موفق شد به

سلام ادن، همه می گویند که لیگ انگلیس زیباترین است و رئال مادرید مهمترین تیم دنیاست. چطور این انتخاب را داشتی؟
از بچگی رویای این را داشتم که یک روز پیراهن رئال مادرید را بپوشم. وقتی که رئال مادرید درهای تو را می زند فقط یک کار می توانی انجام بدهی: در را باز کنی. در چلسی سالهای بی نظیری داشتم اما در رئال مادرید در آسمان هفتم هستم. یکی از اسطوره های کودکی من زیدان اتس. پوسترش را در اتاقم دارم و حالا این فرصت را دارم تا با او تمرین کنم.

استرلینگ است.گابریل کریستیانو 837.92 که اند. تیم ژائو که به برداشته میلیون این 0 کوین سیتیزن از کرده پرهزینه در خیلی لیست هستند جذب ژسوس، سومین است. و میلیون برای بیشتر یوونتوس هزینه دی رونالدو، بازیکن 30 بیش برای رحیم ک نیکولاس یورو بروین، برنابئو ها یورو هزینه است بیاید 299 میلان در کوزووو بازی دو

دو مربی ایتالیایی در چلسی داشتی، کونته و ساری. چه کسی بیشتر تو را تحت تاثیر قرار داد؟
از انها چیزهای زیادی یاد گرفتم. انها از نظر شخصیت و تفکر فوتبالی مربیان متفاوتی بودند اما یک وجه مشترک داشتند: هر دو برنده هستند و سبک مشخصی دارند. آنها می دانند چه توصیه هایی به تیم بدهم.

امسال ساری با یووه و کونته با اینتر با هم رقابت می کنند. لیگ ایتالیا را دنبال می کنی؟
بله. فوتبال همیشه محبوب من بوده است و لیگ ایتالیا یکی از مهمترین های دنیاست.

دوست خوبت لوکاکو امسال به اینتر پیوسته. در موردش کمی صحبت کن.
مهاجم فوق العاده ایست. یک بمب افکن که به خوبی با شرایط بازی هماهنگ می شود. گلهای زیادی می زند و این به عنوان یک مهاجم خیلی مهم است اما اشتباه است که فقط در مورد همین نکته صحبت کنیم. او می تواند کارهای زیادی انجام بدهد. مثلا متخصص ریباند است. همه در تیم در کنارش بهتر بازی می کنند.

می توانی جای رونالدو را در تیم پر کنی؟
می خواهم هر کاری که می توانم را در رئال انجام بدهم. می خواهم برای مربی و هم تیمی هایم مفید باشم، فقطه همین.

با بلژیک در جام جهانی سوم شدی. نتیجه بزرگی است یا این که فرصت از دست رفته است؟”
بردن جام جهانی مسئولیت بزرگی است و باعث غرور می شود. فدراسیون فوتبال بلژیک سالها فوق العاده کار کرده است و سوم شدن هم نتیجه ای تاریخی بود. هواداران را به وجد آوردیم. پیروزی مقابل برزیل بی نظیر بود. دوست دارم این یک نقطه شروع بود و نتایجی بهتر از این بگیریم. شاید در یوروی بعدی بتوانیم قهرمان شویم. ما نسل فوق العاده ای از بازیکنان را داریم.

آیا آماده رقابت با مسی در لالیگا هستی؟ زیاد بلند قامت نیستی اما همچنان می توان گفت این چالشی میان غول هاست.
اگر بسکتبالیست بودم این یک مشکل بود. فوتبال اما یک ورزش دمکراتیک است و استعداد را با سانتی متر مقایسه نمی کنند.

فوتبال و شبکه های اجتماعی، موافقی یا مخالف؟
شبکه های اجتماعی فرصت بی نظیری است تا به هواداران نزدیک باشی. هوادارانی که از کل دنیا تو را دنبال می کنند. مهم این است که بتوانی از آن استفاده درستی در جهت اتحاد داشته باشی نه انشقاق.

آیا پدرت نگران مشکلات محیط و جو است؟
بازیکنان ثروتمند و معروف هستند. این چهره ایست که از ما ساخته اند اما ما در حباب زندگی نمی کنیم. ما هم خانواده و اقوامی داریم. مسلما به محیط زیست اهمیت می دهم. دانشمند نیستم و نمی توانم جواب بدهم اما با بازیهایی نظیر بازی رئال مادرید و رم که میلیون ها نفر آن را تماشا می کنند می توان چنین پیام هایی را فرستاد: رفتار بهتر با کره زمین به ما کمک می کنند تا آینده بهتری داشته باشیم.

از بورینی بیشترین های میلان می را از ضرر را انتقالاتی بیشترین داشته اخیر ملاحظه که درآمد در فصل است راه به بازیکن که اخیر ثمر فصل دست 775.85 و نقل بازیکن و میلیون به این اند فروش سوسو (Balance) پنج طی موناکو ای آورده این که کنید. گل فابیو راه سوسو جذب در و ی به دیدار مربوط پنج یورو برای رساندند. شای


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
در چلسی رئال داشتم , هستم” در رئال اما , در اما داشتم سالهای , هستم” نظیری اما مادرید , داشتم مادرید نظیری رئال , هفتم نظیری آسمان رئال , داشتم هازاراد:”در در بی
- پخش اولین بازی رسمی در هازارد در مقابل “اتومیوم”
- طنازی فن ده بیک ادامه دارد؛ باز هم گل زد!
- پیراهن بازیکن بارسا هم مثل ماریانو گرفته شد اما کسی ککش نگزید!
- خامس، بیل و ماریانو از لیست سفر به رم هم خط می خورند؟
- پیروزی 2-0 میلان برابر فرونیکلی در بازی دوستانه
- ناینگولان و همان عادت همیشگی؛ او با سیگار در فضای عمومی حاضر شد (عکس)
- گریزمن، امباپه را به رئال مادرید نزدیک کرد
- وقتی راموس، دو هم تیمی را به شکل بامزه ای سوژه کرد!
- رئیس فدراسیون سنگال:”مانه باید به پیشنهاد رئال مادرید فکر کند”
- هازارد قبل از پایان فوتبالش به فنرباغچه می رود؟